Kolczyki ATRIL srebro złoto brylant

3641006XPP

Nowy produkt

Kolczyki Atril z brylantem. Kolczyki pochodzą z kolekcji Fuzja. To najwyżej klasyfikowana linia w ofercie katalońskiej firmy. Kolekcja ta powstaje w oparciu o najwyższej jakości srebro oraz 18-karatowe złoto. Kolczyki powstają pod szyldem znanego barcelońskiego projektanta Rogera Figueras.

Więcej szczegółów

$ 414.18 brutto

Dodaj do listy życzeń

 • Eleganckie kolczyki Atril, wykonane ze złota i srebra, z kolekcji Fuzja. To jedna z najbardziej klasycznych kolekcji firmy dedykowana kobietom, które cenią sobie prawdziwą elegancję. Połączenie srebra ze złotem to efekt kilkudziesięciu lat pracy z tymi metalami, a także próba wydobycia ich wspólnego pierwiastka.

  Kolczyki pochodzą z kolekcji Fuzja. Kolekcja ta powstaje w oparciu o najwyższej jakości srebro (sterling silver próby 925) oraz 18-karatowe złoto (próba 750). Kolczyki Atril zawierają brylant (parametry HVS 0.02 ct), który stanowi kompozycyjne dopełnienie twórczego połączenia złota i srebra.

  Marka Arior Barcelona to ręcznie robiona, srebrna i złota biżuteria, pod szyldem znanego projektanta Rogera Figureas, który kontynuuje tradycje założonej przez jego ojca w 1968 roku firmy. Od kilku lat biżuteria Ariora zyskuje coraz większą popularność na rynkach europejskich. Dzieje się tak ze względu na przedstawienie klientom zupełnie nowej jakości w dziedzinie biżuterii.

  Sposób zapięcia: sztyft. Długość: 1.5 cm, szerokość: 1.5 cm, waga kolczyków: ok. 7.0 g. Kolczyki wysyłane są wraz z pudełkiem firmowym oraz elegancką torebką. Każdy nasz produkt posiada również stosowny certyfikat jakości. Numer katalogowy: 3641006XPP

 • Wysokość 1.5 cm
  Szerokość 1.5 cm
  Waga ok. 7.0 g
  Materiał Srebro 925, Złoto, Brylant
  Rozmiar One size
  Sposób zapięcia Sztyft

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej kategorii