Zawieszka TROIA Formentera Blue srebro

1173009XPU

Nowy produkt

Elegancka srebrna zawieszka z linii Troia Petit należącej do kolekcji "Pigments". Kolekcja Pigmenty powstaje w oparciu o najwyższej jakości srebro (sterling silver próby 925) oraz najczystsze dostępne na rynku pigmenty. W wysokiej temperaturze, w piecu, kolorowe pigmenty wypalane są na srebrze wnikając w jego strukturę.

Więcej szczegółów

$ 62.50 brutto

Dodaj do listy życzeń

 • Marka Arior Barcelona to ręcznie robiona, srebrna i złota biżuteria, pod szyldem znanego projektanta Rogera Figureas, który kontynuuje tradycje założonej przez jego ojca w 1968 roku firmy. Od kilku lat biżuteria Ariora zyskuje coraz większą popularność na rynkach europejskich. Dzieje się tak ze względu na przedstawienie klientom zupełnie nowej jakości w dziedzinie biżuterii.

  Kolor: Formentera Blue (niebieski). Długość: 4.2 cm, szerokość: 1.4 cm, waga zawieszki: ok. 5 g. Zawieszka wysyłana jest wraz z pudełkiem firmowym oraz elegancką torebką. Każdy nasz produkt posiada również stosowny certyfikat jakości. Zawieszka dostępna jest także w innych kolorach. Numer katalogowy: 1173009XPU

 • Wysokość 4.2 cm
  Szerokość 1.4 cm
  Waga ok. 5 g
  Materiał Srebro 925
  Kolor Niebieski, Turkusowy
  Rozmiar One size
  Sposób zapięcia Rzemyk, łańcuch

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej kategorii